НЕТИКЕТ або SURF THE NET SAFELY

Сьогодні Інтернет став невід'ємною частиною нашого життя, а із переходом на дистанційне навчання - нормою та вимогою часу для усіх учасників освітнього процесу. Окрім комп'ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все - мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних гаджетів. Саме тому дуже важливо подбати про власну безпеку в Інтернет-просторі, тим більше, коли мова йде про учнів.

Крім того, в умовах війни протидія залучення дітей російськими військовими до протиправної діяльності через мережу - це ще одне завдання для нас вчителів та батьків.

Сайт налаштований для музичної школи Олександра Яворського