ПРОГРАМА НАЦІОНАЛЬНОГО ВИХОВАННЯ

В Україні історично склалася своя система виховання, яка враховує національні риси і самобутність української нації. Кожен народ органічно продовжує себе через систему виховання в своїх дітях, генерує національний дух, ментальність, характер, психологію, сімейно-родинно-побутову культуру, основу якої складає збереження рідної мови, пізнання духовної спадщини батьків, дідів, прадідів, вивчення свого родоводу, життя за нормами народної моралі тощо.

Сьогодні пріоритетом розвитку українського суспільства є становлення самодостатнього громадянина-патріота України, гуманіста і демократа, готового до виконання громадянських і конституційних обов'язків, до успадкування духовних і культурних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин.

З метою сприяння ціннісному самовизначенню та національному самоусвідомленню особистості ми активно впроваджуємо в освітній процес участь в проєктах Програми національного виховання в закладах освіти Рівненщини на 2020-2025 роки.

Сайт налаштований для музичної школи Олександра Яворського